Turhalspor'da yeni yapılanma

07 Aralık 2012 Cuma 00:34
turhalsporda-yeni-yapilanma-
SON DAKİKA

GÖKÇE: “TURHALLILARDAN GÖNÜL DESTEĞİ İSTİYORUZ”

            Yeni bir yapılanmaya giren Turhalspor, yeni yönetim kadrosuyla ikinci hafta sezonu açacak.

            Turhalspor’un yeni yapılanmaya girerek yönetimde değişiklikler olduğunu belirten Turhalspor Kulüp Başkan Yardımcısı Mehmet Gökçe, Kulüp Başkanı Gökmen Atıcı’nın yerine Mustafa Koçer getirildiğini belirtti.

            Gökçe, “Teknik Direktörlüğe Amayaspor’da hocalık yapmış aynı zamanda bölge takımlarda çalıştırmış Aziz Budak hocamızı getirdik. Takıma yeni arkadaşlar dahil ettik. İyi bir oluşum içerisindeyiz” dedi.

            
            “ESKİ TURHALSPOR ÖZLEMİNİ GİDERECEĞİZ”           
             Turhal halkının eski Turhalspor’u özlediğini belirten Gökçe, “Bunu herkes bilsin ki takımımızı gerçektende iyi bir yerlere getireceğiz. Turhallılara o eski Turhalspor heyecanını yaşatacağız, özlemini gidereceğiz. Kısa bir zamanda hedefi olan bir Turhalspor haline getireceğiz” dedi.

            
             BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI YAPILACAK

           
             8 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 11.30’da Kapalı Spor Salonu’nda yeni yönetimin ilk birlik ve beraberlik toplantısını yapacaklarını duyuran Gökçe, “Bu toplantı sayesinde yeni yönetimimiz ile ilçemizin kurum amirleri ve basın mensupları tanışmış olacak. Ayrıca Birşah İnşaat sahibi Adnan Şahin’in takımımıza destekleriyle alınan malzemeler sporcularımıza dağıtacak. Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Emniyet Müdürümüz bizlere gereken desteği verecekleri sözünü verdiler. Birşah İnşaat sahibi Adnan Şahin’e vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Halkımızdan da gönül desteği vermelerini istiyoruz” diye konuştu.

            
            “HEDEFİMİZ BAL LİGİ”

           
             “Hedefimiz Bal Ligi” diyen Turhalspor Kulüp Başkan Yardımcısı Mehmet Gökçe, “Turhalspor’un hedefi ilk etapta bal ligine çıkmak, ondan sonraki sezon üçüncülük. Her sezon bir ileri basamaklara çıkmak. Eskiden bir Tokatspor birde Turhalspor vardı. Maçlarda ayrı bir heyecan olurdu. Şimdi bakıyorsun Tokatspor 2. ligde, Turhalspor amatörde yok” şeklinde konuştu.

            
             YENİ YÖNETİM KURULU


Mustafa Koçer (Başkan)

Mustafa Adıgüzel (Y.Kurulu Üyesi)

Eyüp Çağdaş (Y.Kurulu Üyesi)

Hüseyin Demircan (Y.Kurulu Üyesi)

Mehmet Gökçe (Y.Kurulu Üyesi)

Serkan Kepçeli (Y.Kurulu Üyesi)

            
              TEKNİK KADRO


Aziz Budak (Teknik Direktör)

Hakan Demirkan (Antrenör)

Enver Tonbul (Kaleci Antenörü)

           
             FUTBOLCU KADROSU


Mücahit Akbaş, Uğur Akpınar, Alper Alpat, Serkan Atıcı, Oğuzhan Barışık, Ümit Berk, Barış Der, Oktay Ersoy, Hamdi Gevrek, Enes Kaçmaz, Sefa Kazankaya, Emre Kaya, Serhat Koç, Şahatay Koç, Erdem Kurt, Emrah Melek, Emre Nacar, Recep Özbay, Emre Şen, Semih Uçmaz, Uğur Tekeşen, Mustafa Uzun, Mert Yardım, Abdullah Yetgin, Semih Yıldar

 

Haber Kaynağı: ythHaber okunma sayısı: 1541

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • selam

    Misafir turhal büyük oldugu gibi takımızıda büyük olmalı selam larım basarılatr turhal spor 08 Aralık 2012 13:19

DİĞER HABERLER