Turhallı Gençlerin Hedefi Türkiye Şampiyonası

27 Mart 2013 Çarşamba 16:27
turhalli-genclerin-hedefi-turkiye-sampiyonasi
SON DAKİKA

       Tokat il merkezinde düzenlenen Halk Oyunları İl Birinciliği Yarışmaları’nda gençler ve büyükler kategorilerinde il birincisi olan Turhal Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen’i makamında ziyaret ederek kupalarını teslim ettiler.

        Halk oyunları ekibi antrenörü Faik Kılıçlar iki dalda elde ettikleri başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek; “Tokat’ta yapılan yarışmalardaki başarımızı Belediye Başkanımız Ali Gözen ile paylaşmak istedik ve kupalarımızı kendisine hediye etmek için ziyaret ettik. Bundan sonraki hedefimiz Karadeniz bölge birinciliği yarışmalarında en iyi dereceyi elde ederek Türkiye Şampiyonasına katılmaktır. Bizlere her zaman maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ali Gözen’e teşekkür ediyorum” dedi.

         Belediye Başkanı Ali Gözen ise; “Halk Oyunları ekiplerimizi gençler ve büyükler kategorilerinde elde ettikleri başarıdan dolayı kutluyorum. Aynı başarıyı Karadeniz Bölge Birinciliği yarışmalarında da göstereceklerine inancım tamdır” dedi.

         Konuşmaların ardından halk oyunları ekibi kazandıkları iki kupayı Başkan Gözen’e hediye ettiler. Ardından ekip olarak Başkan Ali Gözen ile hatıra fotoğrafı çekindiler.  

Haber Kaynağı: ythHaber okunma sayısı: 466

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER